✅ وداع با قدرتمند ترین زن جهان

نمایندگان مردم آلمان فدرال با شش دقیقه تشویق مداوم و تحسین «رهبر جهان آزاد» را بدرقه کردند، رهبری که از ۲۶ مارس ۲۰۱۴ تا لحظه وداع طولانی‌ترین دوره تصدی دولت را در بین سران کشورهای عضو اتحادیه اروپا از آن خود کرد .

آنگلا مرکل پس از ۱۸ سال سکان داری قدرتمندترین حزب آلمان یعنی حزب دموکرات مسیحی با این جمله از قدرت کناره گیری کرد «من برای صدراعظم شدن زاده نشدم، من همیشه آرزویم این بوده که در مشاغلی که به‌عهده می‌گیریم آبرومندانه عمل کنم و آنها را آبرومندانه ترک کنم».

با لبخندی سرشار از مهربانی و رضایت جایگاهی را ترک کرد که شاید کمتر رهبری (حداقل در جهان سوم) بدون خونریزی آنرا ترک کند. تصمیم‌های حکیمانه ، مواضع انسان دوستانه و خدمات ارزشمندی که طی ۱۸ سال گذشته مرکل را به دومین شخص قدرتمند جهان تبدیل کرد که بالاترین رتبه‌ای است که یک زن تاکنون بدان دست یافته است.

مرکل باثروتی بی پایان از محبوبیت و احترام و بدون آنکه یک سنت به ثروت مادی خود بیافزاید یا بر املاک دولتی دست اندازی کند با قدرت وداع کرد تا همچنان در همان خانه کوچک سالیان گذشته در کنار همسرش زندگی کند.

برای خرید بلبرینگ ها ( ،بلبرینگ شیار عمیق و .بلبرینگ کف گرد - بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه و بلبرینگ تماس زاویه ای دو ردیفه ...)، انواع رولبرینگها ( رولبرینگ کروی ، رولبرینگ مخروطی، رولبرینگ استوانه ای ، رولبرینگ سوزنی، رولبرینگ کروی کف گرد) ،  انواع یاتاقان (یاتاقان های صنعتی و کشاورزی یاتاقان بلبرینگ UC ، یاتاقان بلبرینگ UCP ،  یاتاقان بلبرینگ UCF ، یاتاقان بلبرینگ UCFC ، یاتاقان بلبرینگ UCT ، خرید انواع کاسه نمد، ( کاسه نمد فلزی _ کاسه نمد لاستیکی _ کاسه نمد نسوز ) خرید انواع ساچمه ( ساچمه های استنسلس استیل - ساچمه کروم استیل)، انواع تسمه وی بلت و انواع زنجیرهای صنعتی و کشاورزی( خرید زنجیر صنعتی تک ردیفه - زنجیر صنعتی دو ردیفه ) و خرید لینیر و خرید بال اسکرو و خرید انواع گریس های صنعتی و نسوز و دریافت سایر مشخصات فنی بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه و همچنین استعلام قیمت یاتاقان بلبرینگ UC شما میتوانید از کارشناسان مجرب شرکت تهران فرگام و با شماره های ذکر شده در همین سایت تماس حاصل فرمایید.