«بانک بد»؛ فرمول سم‌زدایی از بانک‌ها
✍🏻یادداشت سیاوش نقشینه، رییس کانون بانک‌های ایرانی در اروپا در دنیای اقتصاد درباره راهکار کشورهایی مثل آلمان برای آزاد کردن سرمایه بانک‌ها و پاکیزه کردن ترازنامه آنها از دارایی‌های سمی و مطالبات غیرجاری
🔹یکی از گرفتاری‌هایی که گریبان‌گیر بانک‌هاست، دارایی‌های منجمد آنها شامل مطالبات بعیدالوصول است. این قبیل دارایی‌ها در ستون دارایی‌های بانک در ترازنامه‌هاشان با ارزش اسمی خود انعکاس دارند و به علت بی‌ارزشی عملا باعث تورم غیرواقعی حجم ترازنامه می‌شوند.
🔹حجم مجازی ترازنامه این قبیل بانک‌ها گویای وضعیت مالی واقعی آنها نبوده و باعث گمراهی مشتریان و موسسات طرف معامله با آنها می‌شود. علاوه‌ بر آن بنا بر مقررات «بازل ۲» مبالغی از سرمایه بانک درگیر این قبیل «دارایی‌های صوری» بوده و امکان انجام معاملات جدید و وام‌دهی را از بانک می‌‌گیرد و باعث رکود معاملات می‌شود.
🔹در چنین شرایطی دولت‌ها به‌منظور آزاد کردن سرمایه بانک‌ها و پاکیزه کردن ترازنامه آنها از این گونه دارایی‌های بی‌ارزش اقدام به تاسیس «بد بانک» می‌کنند.
شركت تهران فرگام :واردات، توزیع وفروش :  انواع بلبرینگ (بلبرینگ كف گرد, بلبرینگ شیار عمیق ,بلبرینگ خود تنظیم, بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه, بلبرینگ تماس زاویه ای دو ردیفه)
انواع رولبرینگ ، نیدلبیرینگ (رولبرینگ كروی, رولبرینگ مخروطی ,رولبرینگ استوانه ای, رولبرینگ كروی كف گرد)،
)UC یاتاقان ,  UCF یاتاقان , UCP یاتاقان,  UCT یاتاقان,  UCFL یاتاقان ,  UCFCیاتاقان (یاتاقان انواع
، لاینر(لینیر خطی)، بال اسكرو ، تسمه های انتقال نیرو و وی بلت  ، ساچمه(ساچمه كروم استیل, ساچمه  استنلس استیل)
 ، زنجیرهای صنعتی و كشاورزی ( زنجیر تك ردیفه ,زنجیر دو ردیفه (دوبل و شاخكدار) )، كاسه نمد(كاسه نمد فلزی, كاسه نمد نسوز, كاسه نمد لاستیكی,) و گریس های صنعتی و نسوز
تعهد  شركت تهران فرگام در بخش فروش  : فراهم‌ كردن بهترین پشتیبانی  ،  و ارائه راه حل مناسب برای تمام مشکلات شما در مسیر تامین محصولات و قطعات مورد نیاز شما  نیز میباشد.
این شركت مفتخر است علاوه بر جلب خشنودی و رضایت مشتریان و متقاضیان محترم ، در تمامی دوره فعالیت خود  ،  این افتخار را نیز داشته است که تامین قطعات مورد نیاز بسیاری از کارخانجات و  صنایع بزرگ را نیز عهده دار گردد. از اینرو چنانچه قصد خرید و دریافت سایر مشخصات فنی هر یک از انواع کالاهای یاد شده را داشته باشید قطعا شركت تهران فرگام ارزشمند ترین گزینه  برای شما خواهد بود، لذا مستدعی است با مراجعه به لیست محصولات ما ، ضمن استعلام اخرین  قیمت محصولات  از کارشناسان مجرب و متخصص این شرکت نسبت به خرید آنلاین و یا تلفنی از طریق  کانال ها و شبکه های اجتماعی ذیل اقدام فرمایید  :                                       WHATSAPP : 09056629423
TEL :  02188802078  و TEL : 02188801058
 INSTAGRAM & TELEGRAM : tehranfargam
 TWITTER : tehranfargam471
 LINKEDIN: tehranfargam@gmail.com
Web: www.tehranfargam.com
ما مشتاقیم در راستای تامین كالاهای مورد نیاز شما بهترین خدمات خود را ارائه دهیم