افزایش ٤٧٥درصدی قیمت کالا‌های وارد‌اتی در سال٩٩
🔹بر اساس آمار منتشر شده از سوی مرکز آمار، تغییرات شاخص قیمت كالا‌های وارد‌اتی مبتنی بر داده­‌های ریالی در سال٩٩ نسبت به سال قبل، ٤٧٥,١درصد است که در مقایسه با تورم سال٩٨ (برابر با ٣٠٤.٥درصد) حدود ١٧٠.٦واحد درصد افزایش داشته است.
🔹همچنین تغییرات شاخص قیمت كالا‌های وارد‌اتی مبتنی بر داده‌­های دلاری نیز در سال٩٩ نسبت به سال قبل، ٣٩.٥درصد است که در مقایسه با تورم سال٩٨ (برابر با ٣١.١درصد) حدود ٨.٤واحد درصد افزایش یافته است.
🔹کمترین نرخ تورم سالانه در بخش ریالی مربوط به گروه «چوب و اشياء چوبی، زغال چوب، چوب پنبه و... » با ٧,٩ درصد و بیشترین نرخ مربوط به گروه «محصولات صنايع شيميايی بالغ بر ٥٥٤.٢درصد است.
🔹همچنین بیشترین کاهش مربوط به گروه «پوست خام، چرم، پوست­های نرم و اشیاء ساخته شده از این مواد و ...» ٣.٠- درصد می­باشد
شركت تهران فرگام :واردات، توزیع وفروش :  انواع بلبرینگ (بلبرینگ كف گرد, بلبرینگ شیار عمیق ,بلبرینگ خود تنظیم, بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه, بلبرینگ تماس زاویه ای دو ردیفه)
انواع رولبرینگ ، نیدلبیرینگ (رولبرینگ كروی, رولبرینگ مخروطی ,رولبرینگ استوانه ای, رولبرینگ كروی كف گرد)،
)UC یاتاقان ,  UCF یاتاقان , UCP یاتاقان,  UCT یاتاقان,  UCFL یاتاقان ,  UCFCیاتاقان (یاتاقان انواع
، لاینر(لینیر خطی)، بال اسكرو ، تسمه های انتقال نیرو و وی بلت  ، ساچمه(ساچمه كروم استیل, ساچمه  استنلس استیل)
 ، زنجیرهای صنعتی و كشاورزی ( زنجیر تك ردیفه ,زنجیر دو ردیفه (دوبل و شاخكدار) )، كاسه نمد(كاسه نمد فلزی, كاسه نمد نسوز, كاسه نمد لاستیكی,) و گریس های صنعتی و نسوز
تعهد  شركت تهران فرگام در بخش فروش  : فراهم‌ كردن بهترین پشتیبانی  ،  و ارائه راه حل مناسب برای تمام مشکلات شما در مسیر تامین محصولات و قطعات مورد نیاز شما  نیز میباشد.
این شركت مفتخر است علاوه بر جلب خشنودی و رضایت مشتریان و متقاضیان محترم ، در تمامی دوره فعالیت خود  ،  این افتخار را نیز داشته است که تامین قطعات مورد نیاز بسیاری از کارخانجات و  صنایع بزرگ را نیز عهده دار گردد. از اینرو چنانچه قصد خرید و دریافت سایر مشخصات فنی هر یک از انواع کالاهای یاد شده را داشته باشید قطعا شركت تهران فرگام ارزشمند ترین گزینه  برای شما خواهد بود، لذا مستدعی است با مراجعه به لیست محصولات ما ، ضمن استعلام اخرین  قیمت محصولات  از کارشناسان مجرب و متخصص این شرکت نسبت به خرید آنلاین و یا تلفنی از طریق  کانال ها و شبکه های اجتماعی ذیل اقدام فرمایید  :                                                                                      WHATSAPP : 09056629423
TEL :  02188802078  و       TEL : 02188801058
 INSTAGRAM & TELEGRAM : tehranfargam
 TWITTER : tehranfargam471
 LINKEDIN: tehranfargam@gmail.com
Web: www.tehranfargam.com
ما مشتاقیم در راستای تامین كالاهای مورد نیاز شما بهترین خدمات خود را ارائه دهیم