یاتاقان UCFC

شکل ظاهری این نوع یاتاقان به صورت دایره ای میباشد و یاتاقان ucfc  اصولا بعنوان تکیه گاهی برای اجزای چرخنده محسوب می شوند . این محافظ شعاعی در واقع شبیه پوسته های سیلندر مانندی است که در سایزها و ابعاد گوناگون و متریال و مواد مناسب طراحی و تولید میگردند و با توجه به نوع کاربرد آن درهر دستگاه اندازه و سایز آن نیز تغییر می یابد.

شماره فنی  یاتاقان های  UCFC یک عدد سه رقمی میباشد که با قطر شفت آن رابطه مستقیمی دارد بدین معنا که با بزرگ شدن قطر شفت شماره فنی آن نیز افزایش پیدا می کند و از ضرب کردن عدد 5 با دو عدد آخر آن قطر شفت بدست می آید.

یاتاقان UCFC از یک بلبرینگ با مشخصه UC و یک یاتاقان با مشخصه FC تشکیل شده است، در بلبرینگ هایی که ابعاد یکسانی دارند شماره فنی UC برابربوده و فقط شکل یاتاقان عوض می شود، به عنوان مثال یاتاقان UCFC207 و یاتاقان UCF207 هر دو از یک نوع بلبرینگ با شماره فنی UC207 استفاده می کنند با این تفاوت که در یاتاقان و یا پوسته های مختلف ،  این بلبرینگ بکار گرفته شده است. یاتاقان ها از جنس ها و برندهای مختلف تولید میشوند که برندهای آمریکای و آلمانی و ژاپنی آنها از کیفیت بهتر و بالاتری برخوردار بوده و برای مصارف حساس تر و فضا هایی که نیاز به کیفیت و دقت بیشتری باشد مورد استفاده قرار می گیرند.

این یاتاقان نیز همانند کلیه یاتاقان ها در ماشین آلات و دستگاه های صنایع گوناگون مورد استفاده قرار میگیرد.

از مزایای این یاتاقانها میتوان به در دسترس بودن تمامی سایزها و انواع مدل های این محصولات اشاره نمود.

قیمت یاتاقان های سری UCFC

عوامل تاثیر گذار بر قیمت یاتاقان UCFC نیز مانند سایر محصولات تولید شده و آماده فروش پارامترهایی، مانند مواد و متریال های بسیار با کیفیت و مرغوب بکار رفته در تولید این محصول ، شرکت سازنده آن  و کشوری که این محصول در آن طراحی و تولید میگردد مانند ( ساخته شدن این محصول در کشور امریکا – ژاپن – آلمان- سوئد-کره جنوبی- چین – هندوستان )، البته در کنار بهره مند شدن از تکنولوژی های پیشرفته و همچنین برند این محصول ، که همگی منجر به طول عمر کاری مفید این محصول نیز میگردد از جمله عوامل مهم و موثر بر تعیین قیمت این محصول ( یاتاقان UCFC )  می باشند.

از جمله برندهای معتبر یاتاقان UCF میتوان به برندهای زیر اشاره نمود :

MNB-NSK-SKF-FAG-KG-UBC-TIMKEN-KOYO-NSK-NIN-NTN-NACHI-ASAHI-FYH

خرید یاتاقان UCFC

شرکت تهران فرگام با بیش از سه دهه فعالیت اقتصادی و تجاری در عرصه واردات ، توزیع و فروش بلبرینگ ها ، رولبرینگها،  یاتاقان و کشاورزی ، کاسه نمد، ساچمه، تسمه و زنجیرهای صنعتی و کشاورزی و لینیر و بال اسکرو و انواع گریس های صنعتی و نسوز یکی از  قدیمی ترین و توانمندترین  شرکت هایی است  که در این صنعت فعالیت داشته و مفتخر است در تمامی این سال ها علاوه بر جلب خشنودی و رضایت مشتریان محترم ، توانسته با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ، تامین قطعات مورد نیاز بسیاری از صنایع بزرگ کشور را نیز عهده دار گردد. از اینرو چنانچه قصد خرید هر یک از انواع کالاهای یاد شده را داشته باشید قطعا بلبرینگ تهران فرگام ارزشمند ترین گزینه شما خواهد بود، لذا مستدعی است  با مراجعه به لیست محصولات ما ضمن استعلام قیمت از کارشناسان مجرب و متخصص این شرکت  نسبت به خرید آنلاین و یا تلفنی از طریق شماره واتس آپ 09056629423 و یا سایر کانال های ارتباطی مندرج در این سایت خریدی آسان و لذت بخش را تجربه نمایید.

مدیریت شرکت تهران فرگام

مسعود نیکخواه

یاتاقان UCFC