كاسه نمد فلزی

کاسه نمد فلزی دارای بدنه فلزی در قسمت پشتی بوده که بیشتر در بخش دایره ای شکل مکان هایی  که دارای فشار و استهلاک زیاد میباشند مورد استفاده قرار میگیرد.

کاسه نمد فلزی اصولا برای آب بندی و افزایش عملکرد در انواع ماشین آلات و دستگاه ها بکار گرفته می شوند . این کاسه نمد ها اغلب در مواقعی کاربرد دارند که سایر ابزار ها غیر قابل استفاده باشند و اصولا  بین درجه حرارت منفی 253 تا مثبت 780 درجه سانتی گراد دارای کارایی مناسبی میباشند. توجه داشته باشیم این کاسه نمد ها  در  فضا های  خورنده ، فضاهای دارای مواد رادیو اکتیو و ..  بدلیل عدم تخریب  مواد و جنس(اجزا) تشکیل دهنده آن برای استفاده مدت زمان طولانی نیز  بسیار  مساعد و مناسب می باشند.

این محصول بلحاظ دارا بودن لاستیک الاستومری در بخش خارجی برای افزایش مقاومت استاتیکی ( ایستا و راکد) و آب بندی کاربرد فراوان دارد.

یا بهتر بگوییم 

وظیفه اصلی کاسه نمد فلزی عایق  نمودن وسیله و دستگاه مورد نظر در مقابل حرارت بسیار زیاد و خورندگی سیال موجود می باشد.

کاسه نمد های پشت فلزی هم چنین وظیفه دارند ، با عنایت به ویسکوزیته و چسبندگی زیاد و میزان حرارت وارده ، از طریق شیار های تعبیه شده بر روی لبه های بیرونی و داخلی خود موثرترین و بهترین عایق بندی و عملکرد را به ما ارائه دهند.

مشخصات اصلی کاسه نمد های پشت فلزی:

انبساط کم در برابر مایعات هیدروکربنی

عملکرد بسیار عالی فنر های بار گذاری شده در دماهای پایین

برای عملکرد بهتر در تحمل بارهای شعاعی از یک لبه فنری مارپیچی شکل در این محصول استفاده می گردد.

بدنه با قطر خارجی محصول تداخلی ندارد.

طراحی شیار ها دارای استاندارد شماره  (ISO)6194 و (DIN) 3760 و 3761 می باشد.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کاسه نمدهای فلزی نیز مانند سایر محصولات تولید شده و آماده فروش پارامترهایی مانند مواد و متریال های بسیار با کیفیت و مرغوب بکار رفته در تولید این محصول ، شرکت سازنده آن و کشوری که این محصول در آن طراحی و تولید میگردد مانند

( ساخته شدن این محصول در کشور تایوان - امریکا – ژاپن – آلمان- سوئد-کره جنوبی- چین – هندوستان ،.....)، البته در کنار بهره مند شدن از تکنولوژی های پیشرفته و همچنین برند این محصول ، که همگی منجر به طول عمر کاری مفید این محصول نیز میگردد

از جمله مهم ترین و اساسی ترین عوامل موثر بر تعیین قیمت کاسه نمدهای فلزی.

از برندهای معروف کاسه نمد می توان به برند های زیر اشاره نمود:

TTO, KOYO, NOK, CR, MUSASHI, NATIONAL, CFW, GMD, NQK, LYO, JIAJI

INI, ELRING, SONIK, SIAGOL, ANROAD, NAK, CORTICO, SUPTEX, KAKO

KOK, JAP, POS, SIMIRIT, SOJ, TTQ, SNOK, VOLVO, IVICO, MTO,

SOG, JENP, SP, TP, TAIROS, MAKFIT, SKT, ARIX GERMANI, R&K,

KAKO, KACO, CARCO, TOTO, DPH, PHL, CORTECO, STIFA, SKM,

SPACO, TTU, STO, NAN, ISUZO, SKF, VIP, DTP, HOK, GAGO, CAKO, GACO, CACO, CHO, SPW, SENOK

خرید كاسه نمد فلزی:

شرکت تهران فرگام با بیش از سه دهه فعالیت اقتصادی و تجاری  در عرصه واردات ، توزیع و فروش  بلبرینگ ها ، رولبرینگها،  یاتاقان های  صنعتی و کشاورزی ، کاسه نمد، ساچمه، تسمه و زنجیرهای صنعتی و کشاورزی و لینیر و بال اسکرو و انواع گریس های صنعتی و نسوز یکی از قدیمی ترین و توانمندترین  شرکت ها یی است که در این صنعت فعالیت داشته و مفتخر است در تمامی  این سال ها علاوه بر جلب خشنودی و رضایت مشتریان محترم ، توانسته با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت، تامین قطعات مورد نیاز بسیاری از صنایع بزرگ کشور را نیز عهده دار گردد.  از اینرو  چنانچه قصد خرید هر یک از انواع کالاهای یاد شده را داشته باشید قطعا بلبرینگ تهران فرگام ارزشمند ترین گزینه شما خواهد بود، لذا مستدعی است  با مراجعه به لیست محصولات ما  ضمن  استعلام قیمت از کارشناسان مجرب و متخصص این شرکت  نسبت به خرید آنلاین و یا تلفنی از طریق شماره واتس آپ 09056629423 و یا سایر کانال های ارتباطی  مندرج در این سایت خریدی آسان و لذت بخش را تجربه نمایید.

مدیریت شرکت تهران فرگام

مسعود نیکخواه

كاسه نمد فلزی