آشنایی با قوانین و مقررات وب سایت شركت تهران فرگام

آشنایی با قوانین و مقررات وب سایت شركت تهران فرگام

همراهان گرامی  با سلام و احترام

 باستحضار كلیه عزیزان میرساند :

وب سایت شركت تهران فرگام  به عنوان یکی از عاملین مجاز فروش بلبرینگ در تهران و ایران آماده ارائه محصولات باکیفیت در زمینه بلبرینگ های صنعتی . كشاورزی - انواع یاتاقانهای صنعتی و كشاورزی و انواع لاینر - بال اسكرو - ساچمه - كاسه نمد  انواع گریس های نسوز و زنجیرهای صنعتی بوده 

 از این رو برخی از قوانینی که مشتریان عزیز ملزم به رعایت آنها هستند را در این بخش آورده تا کاربران با علم به آنها بتوانند خریدی رضایت بخش را تجربه نمایند.

کلیه کاربران به جهت شروع فرایند خرید خود می بایست در سایت ثبت نام نموده و وارد اکانت کاربری خود شوند.

 کاربران گرامی می بایست به این نکته دقت داشته باشند که برای ثبت نام در سایت شركت تهران فرگام  میبایست اطلاعات  دقیق صحیح خود را به صورت کامل وارد نمایند و از ساخت اکانت های جعلی با مشخصات غیر واقعی در  این وب سایت خودداری نمایند.

کاربران و متقاضیان گرامی  با بذل توجه  و امعان نظر به  این امر  در خصوص آدرسی که محصول خریداری شده در آنجا تحویل داده  خواهد  شد به درستی  دارای نام  خیابان، کوچه ، پلاک ، واحد و کد پستی و ترجیحا  نام شركت حمل و نقل و وسیله حمل   نیز ذكر گردد تا بسته ارسالی به طور صحیح و با شرایط دلخواه متقاضی در کمترین زمان به دست آنها برسد.

در صورتی که قصد استرداد محصول خریداری شده را دارید می بایست قبل از آن با تیم پشتیبانی  و كارشناسان  شركت تهران فرگام  هماهنگی های لازمه را بعمل آورده و با ذكر  دلایل منطقی  علت عودت كالا را اعلام نمایید بدیهی است در صورت ارسال  و استرداد كالا بدون هنماهنگی و رعایت شرایط ذكر شده  هیچگونه ترتیب اثری در خصوص بسته دریافتی بعمل  نخواهد امد.

امیدواریم با مطالعه دقیق شرایط خرید وب سایت شركت تهران فرگام بتوانید خریدی ایده آل را تجربه فرمایید.

پیشنهادات خود را  از طریق شماره  تماس های 09056629423 و    09123240057 ( مدیریت بازرگانی خارجی و فروش این شرکت ) با  ما در میان بگذارید