بلبرینگ شیار عمیق 605

بلبرینگ شیار عمیق 605

ویژگی های محصول

5mm
5mm
14mm
0.0035
برای ثبت سفارش محصولات، استعلام قیمت و اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید
تخفیفات ویژه
ضمانت اصل بودن كالا
پشتیبانی آنلاین
حمل كالا به سراسر ایران
مشخصات فنی
معرفی محصول
نظرات

بلبرینگ های شیار عمیق با کد 605 از انواع بلبرینگ هایی می باشند که در صنایع گوناگون کاربرد متفاوتی داشته و از جمله پرکاربردترین در برابر سایر بلبرینگ ها میباشند. از مشخصات فنی این بلبرینگ ها میتوان به قطر داخلی 5 میلیمتری ، قطر خارجی یا بیرونی 14 میلیمتری و ارتفاع 5 میلیمتری آن اشاره نمود.ضمنا وزن تقریبی این نوع بلبرینگ حدود 0.0035 کیلوگرم میباشد. از ویژگی های مهم این بلبرینگ ها میتوان به سادگی در طراحی ، شیارهای عمیق یکپارچه ، توانایی و قدرت کارکرد در سرعت های بالا و دورهای بالا، محکم بودن در حین کارکرد و عدم نیاز به تعمیر و نگهداری پس از نصب و بکارگیری ،  همچنین تحمل بارهای شعاعی و محوری از هر دو طرف در سرعت های بالا اشاره نمود.
کلیه موارد یاد شده در کنار تنوع و سایز، موجبات گستره کاربرد این بلبرینگ ها را در اکثر صنایع سبک و سنگین نسبت به سایر انواع بلبرینگ ها فراهم نموده است.
اجزای تشکیل دهنده بلبرینگ شیار عمیق عبارتند از : ساچمه ، قفسه ، رینگ داخلی و رینگ خارجی.
از خصوصیت های دیگر بلبرینگ های شیارعمیق اینکه این بلبرینگ ها اغلب بی صدا بوده و به هنگام چرخش هیچگونه صدایی از خود بروز نمیدهند، بسیار مقاوم بوده و دارای طول عمر مفید طولانی می باشند، قابلیت و توانایی تحمل بار بسیار زیادی را دارند، قیمت بسیار مناسب تری نسبت به سایر بلبرینگ ها دارند.
بلبرینگ های شیار عمیق با کاسه نمد و بدون کاسه نمد و بسته به نوع استفاده طراحی و تولید می شوند. روانکار این نوع بلبرینگ گریس می باشد. بلبرینگ های شیار عمیق بستگی به طراحی و نوع استفاده، از شیارهای متنوعی برخوردارند. برخی از آنها دارای شیارهای عمیق تر جهت قرار گیری ساچمه های بیشتر می باشند .بلبرینگ های شیار عمیق در دو نوع تک ردیفه و دوردیفه طراحی و تولید میگردند. کاربرد بلبرینگ های شیارعمیق در ابزارهای روزمره ما زیاد بوده و در اکثر لوازم خانگی مانند ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، در صنایع خودروسازی در انواع خودروها و همچنین در صنایع غذایی و صنایع فولاد مورد استفاده قرار میگیرند . جنس قفسه های بلبرینگ های شیار عمیق اصولا از جنس برنج ، فولاد، فیبر یا در برخی مواقع از سرامیک میباشد. در خاتمه اینکه بلحاظ گستردگی در تولید انبوه چه از نظر انواع ، اندازه و سایز، از جمله بلبرینگ هایی هستند که از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار میباشند.

قیمت بلبرینگ(قیمت بلبرینگ شیار عمیق، کف گرد، خود تنظیم،تماس زاویه ای تک ردیفه و دوردیفه) از شرکت تهران فرگام واردکننده و توزیع کننده انواع بلبرینگ در ایران)