بلبرینگ تماس زاویه ای تك ردیفه 7309

بلبرینگ تماس زاویه ای تك ردیفه 7309

ویژگی های محصول

45mm
25mm
100mm
برای ثبت سفارش محصولات، استعلام قیمت و اطلاعات بیشتر لطفا با کارشناسان ما تماس بگیرید
تخفیفات ویژه
ضمانت اصل بودن كالا
پشتیبانی آنلاین
حمل كالا به سراسر ایران
مشخصات فنی
معرفی محصول
نظرات

بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه با کد 7309 از انواع بلبرینگ هایی میباشد که در صنایع سبک و سنگین گوناگون کاربرد فراوانی دارد. از سایر مشخصات فنی این بلبرینگ میتوان به قطر داخلی 45 میلیمتری ، قطر خارجی یا بیرونی 100 میلیمتری و ارتفاع 25 میلیمتری آن اشاره نمود. ضمنا وزن تقریبی این نوع بلبرینگ حدود 0.9 کیلوگرم میباشد. این بلبرینگ ها، دارای ساچمه هایی با قطر كم و تعداد بالا می باشند كه بصورت عمیقی در داخل قفسه فرو رفته اند. ایجاد قابلیت زاویه ای در این نوع بلبرینگ با بكارگیری قفسه های كونیك محقق می شود و یا نحوه ساخت حلقه های داخلی و خارجی به گونه ای است كه راستای خط اتصال رینگ ها و ساچمه یك خط مورب به وجود می آورد كه این امر باعث تعلیق دو نیروی شعاعی و محوری بصورت همزمان می شود. این بلبرینگ ها حسب نیاز میتوانند با سرعت های بسیار بالا کار کنند .باید توجه نمود بارهای محوری در این بلبرینگ ها میبایست در یک جهت وارد گردیده و هر میزان زاویه تماس بلبرینگ بیشتر باشد قدرت تحمل بار محوری آن افزایش می یابد. ضمنا نصب و قرار دادن بلبرینگ تماس زاویه ای کنار یکدیگر از اهمیت ویژه ای برخوردار بوده و کاری بسیار دشوار است و این امر باید با دقت هرچه تمام تر انجام شود. لذا عدم دقت در قراردادن دو بلبرینگ در كنار یكدیگر میتواند منجر به لقی آن شود و چنانچه روش  نصب و بکار گیری بلبرینگ تماس زاویه ای در كنار یكدیگر دقیق باشد باعث طول عمر بیشتر و عملكرد بهتر آن خواهد شد. اصولا به سه روش زیر میتوان بلبرینگ های تماس زاویه ای را کنار یکدیگر قرار داد. - پشت سر هم: جهت تحمل بار از یك طرف توسط هر دو بلبرینگ - روبرو: جهت تحمل بار از دو طرف و از هر طرف توسط یك بلبرینگ - پشت به پشت: جهت تحمل بار از دو طرف توسط یك بلبرینگ
جنس قفسه بلبرینگ های تماس زاویه ای با توجه به سایز و ابعاد این بلبرینگ ها معمولا فیبری ، فولادی و یا برنجی میباشد. بلبرینگ های تماس زاویه ای تک ردیفه در صنایع گوناگون کاربرد دارند که میتوان به برخی از آنها اشاره نمود: گیربكس های هلیكال، پمپ ها، آسیاب های بادی، ماشین آلات صنعتی و كشاورزی.
قیمت بلبرینگ های تماس زاویه ای تک ردیفه نیز همانند سایر بلبرینگ ها بسته به مواد و متریال بکار رفته در ساخت آن، همینطور کارخانه سازنده و شرکت تولید کننده و برند بلبرینگ متغیر میباشد.

استعلام قیمت انواع بلبرینگ(خرید بلبرینگ تماس زاویه ای تک ردیفه،شیار عمیق،خود تنظیم،کف گرد و دوردیفه) از شرکت تهران فرگام واردکننده و توزیع کننده انواع بلبرینگ در ایران)